Mesaj panosuna, üye girişi yaparak mesaj yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazılan mesajlar

Cavit Satı (31/12/2013 12:13)
Konu : YÜCE HAKK'IN DİVANINDA HESAP VAR, HESAP...
Mesaj : EY İKTİDAR SAHİPLERİ!... ADALET ÇİFTE STANDARTI KABUL ETMEZ... HAK VE HUKUK HERKESE LAZIMDIR... DÜNYANIN GEÇİCİ İKTİDARINA GÜVENİP DE HAKSIZLIK ETMEYİN... ADALETLİ DAVRANIN... ZULÜM YAPMAYIZ... UNUTMAYIN FIRAT'IN KENARINDA OTLAYAN KUZUYU KURT KAPSA,.. HESABI MELİKTEN SORULUR... SİZ DE YÜCE HAKK'IN YÜCE DİVANINDA YARGIYA ÇEKİLECEKSİNİZ... O GÜN GÖKLER YARILACAK, OKYANUSLAR KAYNATILACAK, GÖK KZIL SAHTİYAN HALİNİ ALACAK. YILDIZLAR DÜŞECEK, DAĞLAR YÜRÜTÜLECEK. YERYÜZÜ PAMUK ATILDIĞI GİBİ UN UFAK EDİLECEK... VE DİRİ DİRİ KUYUYA ATILAN/KUMA GÖMÜLEN KIZ ÇOCUĞUNA BU ZULMÜ REVA GÖRENLERE HANGİ SUÇTAN DOLAYI BU SABİYE ZULM ETTİĞİNİN HESABI SORULACAK... BOYNUZLU KOÇ İLE BOYNUZSUZ KOÇ TOKUŞMUŞSA BOYNUZLU KOÇTAN BOYNUZSUZ KOÇUN HESABI SORULACAK... O GÜN MELEKLER VE ZEBANİLER İLTİMAS GEÇMEYECEKLER, RÜŞVET TE ALMAZLAR... O GÜN HESAP ÇOK AĞIR OLACAK... O DEHŞETLİ GÜNÜN AZABINDAN, VE MAZLUMUN AHINDAN MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ YÜCE ALLAH' A SIĞINIRIZ. UMARIM DÜNYA İKTİFDARININ BUGÜNKÜ GEÇİCİ SAHİPLERİ DE BUNU ANLAR.
Cavit Satı (31/12/2013 12:11)
Konu : YÜCE DİVAN VE HESAP...
Mesaj : EY İKTİDAR SAHİPLERİ!... ADALET ÇİFTE STANDARTI KABUL ETMEZ... HAK VE HUKUK HERKESE LAZIMDIR... DÜNYANIN GEÇİCİ İKTİDARINA GÜVENİP DE HAKSIZLIK ETMEYİN... ADALETLİ DAVRANIN... ZULÜM YAPMAYIZ... UNUTMAYIN FIRAT''IN KENARINDA OTLAYAN KUZUYU KURT KAPSA,.. HESABI MELİKTEN SORULUR... SİZ DE YÜCE HAKK''IN YÜCE DİVANINDA YARGIYA ÇEKİLECEKSİNİZ... O GÜN GÖKLER YARILACAK, OKYANUSLAR KAYNATILACAK, GÖK KZIL SAHTİYAN HALİNİ ALACAK. YILDIZLAR DÜŞECEK, DAĞLAR YÜRÜTÜLECEK. YERYÜZÜ PAMUK ATILDIĞI GİBİ UN UFAK EDİLECEK... VE DİRİ DİRİ KUYUYA ATILAN/KUMA GÖMÜLEN KIZ ÇOCUĞUNA BU ZULMÜ REVA GÖRENLERE HANGİ SUÇTAN DOLAYI BU SABİYE ZULM ETTİĞİNİN HESABI SORULACAK... BOYNUZLU KOÇ İLE BOYNUZSUZ KOÇ TOKUŞMUŞSA BOYNUZLU KOÇTAN BOYNUZSUZ KOÇUN HESABI SORULACAK... O GÜN MELEKLER VE ZEBANİLER İLTİMAS GEÇMEYECEKLER, RÜŞVET TE ALMAZLAR... O GÜN HESAP ÇOK AĞIR OLACAK... O DEHŞETLİ GÜNÜN AZABINDAN, VE MAZLUMUN AHINDAN MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ YÜCE ALLAH'' A SIĞINIRIZ. UMARIM DÜNYA İKTİFDARININ BUGÜNKÜ GEÇİCİ SAHİPLERİ DE BUNU ANLAR.
Cavit Satı (31/12/2013 12:09)
Konu : ÇİFTE STANDART VE ADALET
Mesaj : EY İKDİAR SAHİPLERİ!... ADALET ÇİFTE STANDARTI KABUL ETMEZ... HAK VE HUKUK HERKESE LAZIMDIR... DÜNYANIN GEÇİCİ İKTİDARINA GÜVENİP DE HAKSIZLIK ETMEYİN... ADALETLİ DAVRANIN... ZULÜM YAPMAYIZ... UNUTMAYIN FIRAT'IN KENARINDA OTLAYAN KUZUYU KURT KAPSA,.. HESABI MELİKTEN SORULUR... SİZ DE YÜCE HAKK'IN YÜCE DİVANINDA YARGIYA ÇEKİLECEKSİNİZ... O GÜN GÖKLER YARILACAK, OKYANUSLAR KAYNATILACAK, GÖK KZIL SAHTİYAN HALİNİ ALACAK. YILDIZLAR DÜŞECEK, DAĞLAR YÜRÜTÜLECEK. YERYÜZÜ PAMUK ATILDIĞI GİBİ UN UFAK EDİLECEK... VE DİRİ DİRİ KUYUYA ATILAN/KUMA GÖMÜLEN KIZ ÇOCUĞUNA BU ZULMÜ REVA GÖRENLERE HANGİ SUÇTAN DOLAYI BU SABİYE ZULM ETTİĞİNİN HESABI SORULACAK... BOYNUZLU KOÇ İLE BOYNUZSUZ KOÇ TOKUŞMUŞSA BOYNUZLU KOÇTAN BOYNUZSUZ KOÇUN HESABI SORULACAK... O GÜN MELEKLER VE ZEBANİLER İLTİMAS GEÇMEYECEKLER, RÜŞVET TE ALMAZLAR... O GÜN HESAP ÇOK AĞIR OLACAK... O DEHŞETLİ GÜNÜN AZABINDAN, VE MAZLUMUN AHINDAN MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ YÜCE ALLAH' A SIĞINIRIZ. UMARIM DÜNYA İKTİFDARININ BUGÜNKÜ GEÇİCİ SAHİPLERİ DE BUNU ANLAR.
Levent HANKALI (27/12/2013 19:35)
Konu : Gorusme..
Mesaj : Arkadaslar,

Sn.Bakanla gorusme gerceklestimi ?

Herhangi bir bilgi varmi ?

SERVET KAHRAMANER (26/12/2013 10:22)
Konu : ÜYE AİDATLARI
Mesaj : BAZI DUYARLI ÜYELERİMİZİN DIŞINDA NE YAZIK Kİ ÜYE AİDATLARI KONUSUNDA GEREKLİ HASSASİYET GÖSTERİLMEMEKTEDİR.3 YILDIR SÜRDÜRMEYE ÇALIŞTIĞIMIZ BU MÜCADELEYİ HANGİ ZORLUKLAR ALTINDA YAPTIĞIMIZA BİR ÇOK ÜYEMİZ ŞAHİT OLMUŞTUR.LÜTFEN BİRİLERİ ÇALIŞIYOR DİYE MÜCADELEYE SEYİRCİ KALMAYINIZ
SERVET KAHRAMANER (25/12/2013 15:35)
Konu : MSB den YENİ RANDEVU
Mesaj : Değerli Arkadaşlar,
Geçtiğimiz hafta iptal edilen MSB Randevumuz 27 Aralık 2013 Cuma günü Saat:17:15 e alınmıştır.Üyelerimize duyurulur.
SERVET KAHRAMANER (24/12/2013 09:29)
Konu : ÜYE AİDATLARIMIZ HAKKINDA
Mesaj : DERNEĞİMİZ BAĞIŞ VE AİDATLARLA AYAKTA DURMAKTA VE MÜCADELE ETMEKTEDİR.UZUN ZAMANDIR ÜYELERİMİZ AİDATLARINI ÖDEMEMEKTEDİR.BU SEBEPLE DERNEK RUTİN MASRAFLARINI DAHİ KARŞILMAKTA ZORLANMAKTADIR.ÜYELERİMİZİN BU KONUDA HASSASİYET GÖSTERMELERİNİ RİCA EDERİZ.
SERVET KAHRAMANER (24/12/2013 09:24)
Konu : ORÇUN OĞUZ'A CEVAP
Mesaj : SEVGİLİ ORÇUN,
YAKLAŞIK 3 YILDIR DERNEĞİMİZ BU KONUDA GEREKLİ ÇALIŞMALARI YÜRÜTMEKTEDİR.HENÜZ OLUMLU BİR NETİCE ALAMASAK TA,ETKİN VE KARARLI MÜCADELE İLE BU HAKLARIMIZI ALACAĞIZ.ETKİN VE KARARLI MÜCADELE ANCAK BİRLİK,BERABERLİKLE MÜMKÜNDÜR.HERKESİN BU KONUDA ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMASI VE MÜCADELEMİZE DESTEK OLMASI GEREKİR.
ORÇUN OĞUZ (23/12/2013 15:13)
Konu : Siz ve BABAM
Mesaj : Merhaba Ben Orcun OGUZ,

Trabzon Beşikdüzülü 26 yasinda Karadeniz Teknik Universitesi mezunu bir gencim. Ailemin tek cocuguyum. Size bir konuyla alakali soru yoneltmek istiyorum.Eger bilginiz var ise cevap verirseniz cok memnun olurum...

Sorum su;
Babam Devletimizde 16 yil 10 ay 17gun gorev yapmis bir deniz astsubayiydi. 3lu kararname ile askeriyeden hic askeri mahkeme gormeden ihrac edildi. Yas karari ile askeriyeden ihrac edilen askerlere bazi haklar tanindi. 3lu kararname ile askeriyeden ihrac edilen babama , onun gibi magdur meslektaslarina ve biz ailelerine de bazi haklar taninacakmi?

Konuyla alakali bilginiz var ise cevaplandirirsaniz sevinirim.

Kolay Gelsin..

Tesekkurler...
Cavit Satı (21/12/2013 09:40)
Konu : ASR SURESİ MELAEN
Mesaj : İnsanlar mutlaka hüsrandadır.
Ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır
Cavit Satı (21/12/2013 09:34)
Konu : Görüşme iptali
Mesaj : Doğrudur. Servet Başkanımızın MSB mız ile görüşmesi ileri bir tarihe ertelendi. Ne diyelim hayırlısı ALLAH' (cc) dan,.. Başkanımız ve yakın destek veren değerli üyelerimiz ellerinden gelen samimi gayreti göstermekteler. Ama demekki sınavımız daha bitmemiş!.. dünya çilemiz daha dolmamış!... Diyeceğimiz şu; hiç kimseyi incitmeden, hiç kimseden de incinmeden, YA SABIR, YA ALLAH(CC) ... Cenab-ı ALLAH(CC) dilerse olur, İNŞALLAH, ALLAH(CC) izin verirse,... kullar vesile, dünya makamları emanet, sınav da geçici,... Selametle sevgili dostlarım, Yüce ALLAH(CC)'ın Selamı, Rahmet, Affı,Mağfireti, Bereketi, Lütfu, Keremi, Fazlı ve İhsanı hepimizin üzerine ve üzerimize olsun. Amin, Cavit Satı
Cengiz ŞEKER (20/12/2013 21:58)
Konu : Cavit BEY
Mesaj : Hangi görüşme ben iptal oldu diye biliyorum ?
Cavit Satı (19/12/2013 17:27)
Konu : GÖRÜŞMEDEN HAYIRLI SONUÇ VAR MI?
Mesaj : Merhaba Servet Bey,
MSB ile dünkü görüşmeniz nasıl geçti? Olumlu, hayırlı bir haber var mı?
Levent HANKALI (18/12/2013 16:45)
Konu : Gundem.
Mesaj : Degerli Arkadaslar,

Bugunlerde gundemle ilgili herhangi bir yazi yazmayalim.

Bizim isimiz siyaset degil, haklarimiz icin mucadele ediyor, bir devlet ayibinin duzeltilmesini bekliyoruz.

Esenlik dileklerimle..
gürcan gürsoy (15/12/2013 23:30)
Konu : AYİM
Mesaj : Ceza Muhakemesi Kanunu, İdari Yargılama Usulü Kanunu ve Hukuk Muhakemeleri Kanunu''ndaki hükümlere paralel şekilde, AİHM tarafından verilen ve kesinleşmiş ihlal kararları, Askeri Yüksek İdare Mahkemesi''nde görülen davalar bakımından da yargılamanın iadesi sebebi olarak kabul edilecek. Bu kararlar hakkında yargılamanın iadesi, AİHM kararının kesinleştiği tarihten itibaren bir yıl içinde istenebilecek. KONUYLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM.
SERVET KAHRAMANER (14/12/2013 11:53)
Konu : DUYURU
Mesaj : 17 ARALIK 2013 SALI GÜNÜ SAAT 16:45 TE MİLLİ SAVUNMA BAKANI SN.İSMET YILMAZ İLE SAVUNMA SANAYİ MÜSTEŞARLIĞINDA BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİZ.

SERVET KAHRAMANER
RE-DER BŞK.
Cengiz ŞEKER (10/12/2013 21:48)
Konu : Ocaktaki sicil affına TSK da girmeli
Mesaj : Ocakta memura sicil affı var mış İnşallah TSK personeli de dahil edilir Memurlarnet e göre TSK per yok ama bununla ilgili bir çalışma yapılırsa gire biliriz diye düşünüyorum .Sanki BAŞKA VATANIN EVLADIYMIŞIZ gibi neymiş TSK personeli yokmuş.bu anlayışı AYRIMCILIĞI anlamıyorummm.
Cengiz ŞEKER (07/12/2013 20:51)
Konu : BAZI BASIN ORGANLARI
Mesaj : BAZI BASIN ORGANLARI BİZİMLE İLGİLENMELERİ GÜZEL GELİŞME BENCE DAHA ÖNCE ADIMIZDAN SÖZ ETMEYENLER ŞİMDE HABER YAPI YORLAR BUGUN,ZAMAN ,HA ONLARDA ŞU DERSANE MUHABBETİNTEN SONRA BİZLERLE İLGİLENMEYE BAŞLADILAR ANLADILAR ADALET HERKESE LAZIM
Cengiz ŞEKER (07/12/2013 20:49)
Konu : Aynen
Mesaj : AYNEN KATILIYRUM SİZE İKTİDAR MAĞDURLARA HAKLARINI VERMEK İÇİN ÇALIŞACAĞINA ÜSTÜNE ÜSTLÜK DİSİPLİN YÖNETMENLİĞİNİ DEĞİŞTİREREK DAHA DA AMİRLERE YETKİ VEREREK ;DAHA FAZLA MAĞDURLAR OLMASI İÇİN FIRSAT VERDİ.AMA RABBİM İNŞALLAH HER ŞEYİN EN İYİSİNİ BİLİR.YA ÇOK MU ZOR ANLAMIYORUM ŞU AYIRMA RESEN İŞLERİ HUKUK MAHKEMELERİNE VERMEK (BİRDE BAŞBAKAN HER ZAMAN HUKUK DEVLETİ DERDİ BENCE HEPSİ KENDİSİ İÇİNMİŞ MİLLET İÇİN HUKUK FALAN HİKAYE AMA ONLAR BU MİLLETER BÖYLE OYUN OYNARLARSA RABBİM ONLARA MİSLİYLE VERİR İNŞALLAH .
Cavit Satı (07/12/2013 11:44)
Konu : AT AYNI DA BİNİCİLER!!! DEĞİŞMEKTE...
Mesaj : İKTİDARDAKİLERİN AMACI; DARBE MAĞDURLARININ MAĞDURİYETLERİNİ GİDERMEK OLMADIĞI GİBİ, YENİ MAĞDURİYETLER OLUŞMASINA MÜSAADE EDEN BİR BAKIŞ İLE, SADECE GÜCÜ ELE GEÇİRMEK VE GÜCÜ ELDE TUTMAKTIR. GÜCÜ ELE GEÇİRİİRKEN MAĞDURU OYNAMAK, MAĞDURLARI KULLANMAK, SONRA DA YENİ MAĞDURLAR OLUŞTURMAK... NE DİYELİM AT HEP AYNI AT DA,.. BİNİCİLER!.. DEĞİŞMEKTE!....
 7  ...
AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İÇİN PTT BANK HESAP NO:
8750002


Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 32° 19°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret102380